معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   هنر مفهومی

date دسته بندی : مقالات هنر

این مطلب در مورد     هنر مفهومی   و در 10 صفحه می باشد و در آن درباره هنر و اینکه منظور از هنر مفهومی چیست توضیحاتی داده شده است و درادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است  :

هنر مفهومی به طور عام به مجموعه آثاری اشاره دارد که در آنها انتقال ایده یا مفهوم به مخاطب، نیازمند خلق و نمایش شیء سنتی هنری نیست. به بیان دیگر هنر مفهومی ، ارائه انتزاعی معنای ذهنی هنرمند بصورت کاملاً صریح بدون اهمیت دادن به شکل ذهنی و صورت خیالی اثر است.

شیوه های هنر مفهومی

·  چیدمان (Installation )  : بداهه گرایی با توجه به شرایط حاکم بر محیط

·  مینی مالیسم (Minimalism )  : خلاصه گرایی در فرم با تاکید بر محتوا

·  هنر اجرایی (Performance )  : اجرای مراسم برای بیان محتوا

·  هنر روایتی (Narrative Art )  : روایت گری در محیط با نشان دادن تأثیر یک اتفاق

·  هنر فضای باز (Land Art )  : بیان یک مفهوم با خلق اثر در فضای باز و طبیعت

·  هنر و زبان (Art And Language )  : ارائه یک مفهوم با کلمات

·  ویدیو آرت (Video Art )  : ارائه یک مفهوم با تصاویر متحرک و صدا

·  بادی آرت (Body Art )  : به کارگیری اندام انسان در ارائه معنا

·  هنر بر پایه اتفاق(Happening Art ): ایجاد نتایج یک اتفاق در محیط برای بیان مفهوم

·  هنر فرایندی (Process Art )  : استفاده از هر ماده ناپایدار در هنر مفهومی با استفاده از فن عکاسی

 

ایده به منزله ماشینی است که هنر را می سازد
  سول لویت

مجموعه ای ازمفاهیم و اندیشه هایی نو، در قالبی نا آرام و جستجوگر، تلاش می کردند به بیانیمناسب در عرصه قرن 20 ام دست یابند. اتفاقات سیاسی و اجتماعی در عرصه های جهانی ازیکسو و پیدایش افق های فکری و فلسفی، تعاریفی جدید از انسان و ذهنیت او ارایه میکردند. ارزش هایی متفاوت تر از آنچه که قبلا میزانی برای سنجش و ارزیابی مطرح بودمورد بحث قرار گرفت. نقدی که حتی می توانست کل تاریخ را زیر سوال برده و جایگزینیبرای آنها انتخاب نماید؛ هنرمند با دیدی شک آلود به مفاهیم عینی، توانایی های ذهنیموجود در انسان را برای دست یابی به افق های تازه تر به کار گرفت .
زمینه هایفرهنگی شکل یافته درجوامع مختلف اروپایی، هر کدام ایده ها و افکار متنوعی را در درنوع برخورد خویش با هنر نو معرفی می کردند. خلاقیت و نوآوری درعرصه های مختلف، بانگاهی جستجوگر به دنیای اطراف دغدغه اصلی هنرمند قرار گرفت. این موضوع تا آنجا پیشرفته است که فرا یند آفرینش هنری در گستره ای از تهاجم ذهنیت برعنیت و برعکس، بهعنوان تغییر شکل و از هیبت انداختن تصاویر متعارف و کلاسیک هم اکنون نیز در عرصههنرمورد بحث قرار می گیرد، بحث «محتوا» و «بیان» است. گسترش همین موضوع و نحوهفعالیت سبک های هنری، در راستای همین موضوع، زمینه های فکری و نوع رویکرد هنرمدرن وپست مدرن را تا حد زیادی تحت تاثیر خود قرار داد. به خصوص دراواخر قرن که نمی توانتفکیکی بین این محتوی و نوع بیانی که به کار رفته است انجام داد؛ همین نگرش نوعیآزادی دراستفاده از وسایل و روشهای مختلف در توسعه و ایجاد فضایی جدید، در رویاروییبا موضوع هنر ایجاد کرد و روح خلاقانه هنرمند در فضا و کالبدی جدید شروع به فعالیتنمود .
با توجه به شرایط و زمینه های ایجاد شده در طی قرن، هنر مفهومی به عنواننمادی از آزادی هنری در دهه های 70 و 80 مطرح شد. مجموعه تفکراتی که در جهت هماهنگیو مشارکت « زبان» در کنار فرم هایی از دوران مدرن و معاصر عمل می کردند. هنری اساسا « فکری» و عقیدتی که برای ارایه نظریات هنرمند تلاش کرده و راه گشای خلاقیت اودربرخورد با موضوعات مختلف است .
مارسل دوشان
تاریخچه هنر مفهومی برمی گرددبه نظریاتی که هنرمند فرانسوی مارسل دوشان (1978-1887) در مورد «ایده» و نقش آن دریک اثر هنری مطرح کرده است. او بر این اعتقاد بود که ایده هر کار هنری، مهم تر ازمحصول و فراورده آن است. آنچه که هنر مند می خواهد بیان کند و مفهومی که برای بیانخلاقیت خویش در نظر گرفته، خود هنر است؛ اساس کار هنری ، انتخاب شیی است که به جایآنکه آن را بسازیم، خودش ساخته شده باشد .

دانلود - 1000 تومان

اثر هنرمند , ذهن هنرمند , نقش هنر مفهومی , هنر , هنر انتزاعی , هنر مفهومی
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ