معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   شیوه اردوهای ورزشی

date دسته بندی : مقالات ورزشی

این مطلب در مورد  شیوه اردوهای ورزشی و در 7 صفحه می باشد و در آن درباره  اردوهای ورزشی و شیوه اجرای اردوهای ورزشی  توضیحاتی داده شده است و درادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است  :

اردوهای ورزشی یکی از ارکان اصلی آماده سازی ورزشکاران  در  سطوح مختلف خصوصاً تیم های ملی و باشگاههاست. چنانچه برنامه ریزی ومدیریت اینگونه اردوها به شکل صحیح انجام پذیرد می تواند در ماموریت اصلی خود که همانا آماده سازی ورزشکاران است , موفق بوده و حداکثر بهره وری را در بر داشته باشد .

زمانبندی اردوهای ورزشی

اردو های مقطعی ( 2 تا 3 روز )

اردوهای کوتاه مدت ( از 1 هفته تا 1 ماه )

اردوهای میان مدت ( از 1 ماه تا 3 ماه  )

اردوهای دراز مدت ( بیش از 3 ماه  )

وظا یف سرپرست اردو

1- برقراری نظم و انضباط کلی :

- نظم و انضباط فقط به موقع آمدن و رفتن نیست , بلکه کارها را با استاندارد های تهیه و تدوین شده هماهنگ کردن و با عشق و علاقه در کنار هم به جوانان خدمت کردن نیز از جمله برقراری نظم و انضباط است .

- پیگیری در حفظ و نگهداری روزانه , هفتگی , ماهانه و سالیانه اردو , حفظ ونگهداری باید براسا س چک لیست های تدوین شده از قبل صورت پذیرد تا موردی از قلم نیفتد . اماکن جنبی اطراف استخر و سرویس ها اهمیت ویژه ای دارد.

- نظارت و ارزشیابی بر امور اردو بر اساس دستور العمل و چک لیست های تعیین شده .

- نظارت و ارزشیابی چنانچه برای پیشرفت و به منظور اصلاح عملکرد انجام گیرد  می تواند نقش به سزایی در بهبود ارائه خدمات داشته باشد .

- تشویق کادر اداری متعهد بر اساس نظام تشویق و تنبیه : کارکنان متعهد و ملزم به انجام کارهای روزانه , باید بر اساس مقررات تشویق شوند .

ارتباط نزدیک با ورزشکاران , مربیان و مدیران

- این ارتباط ها اگر به صورت مرتب و با برنامه انجام گیرد , اطلاعات مفیدی را  به  مدیریت  اردو  انتقال  می دهند  که  برای  خدمات  بهینه می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

کنترل ورود و خروج

- با استفاده از کارت های شناسایی که در روز اول توسط مدیریت و طبق برنامه همراه با سیستم دقیق و مرتب تهیه می شود , می توان کار کنترل افراد مزاحم را

به خوبی انجام داد .

- تدوین برنامه های تفریحی روزانه و هفتگی

سرپرستی کاروان های ورزشی

نحوه اداره و سرپرستی تیمها و هیئت های ورزشی بستگی مستقیم به تعداد افرادهر یک از آنها دارد. طبقه بندی تیم های ورزشی از لحاظ تعداد افراد به مدیریت سازمان کمک خواهد کرد تا با سازماندهی مناسب , در مسابقات جهانی و بازیهای بین المللی و قاره ای یا المپیک حضور یابند .

هنگامی که یک تیم با شگاهی یا ملی در مسابقه برون مرزی شرکت می کند سرپرست تیم مسولیت کلیه امور تیم را به عهده دارد . برای شرکت در بازیهای منطقه ای معمولاً هیئت کوچک ورزشی از ورزشکاران 2 تا 5 رشته ورزشی تشکیل می شود .

هر یک از رشته ها سرپرست جداگانه دارند و سرپرستی کل گروه با سرپرست هیئت است.

نحوه سازماندهی و برنامه ریزی اعزام برون مرزی

برای اعزام یک تیم یا هیئت ورزشی به مسابقات برون مرزی ابتدا سرپرست هیئت یا تیم از بین افراد با تجربه انتخاب می شود . سرپرستی یک تیم با سرپرستی هیئت ورزشی از نظر وظایف و نوع مسئولیت تفاوت های بسیاری دارد ؛ لذا در انتخاب سرپرست هیئت , مطالعه و بررسی دقیق می تواند به موفقیت کار منتهی شود.

دانلود - 700 تومان

ارتباط نزدیک با ورزشکاران , زمانبندی اردوهای ورزشی , سرپرستی کاروان های ورزشی , مربیان و مدیران , وظا یف سرپرست اردو
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ