معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   دانلود پاورپوینت با عنوان گلف

date دسته بندی : پاور پوینت ها

پاورپوینت با عنوان « » می باشد که در 21 اسلاید تهیه و تنظیم شده است.

گفته می شودکه بازی گلف در بازی پسران چوپان اسکاتلندی ریشه دارد و آنان در زمانی که گله های گوسفندشان در حال چرا بودند با چوب دستی های خود سنگهای کوچک را به درون حفراتی که در زمین کنده بودند یا لانه های خرگوش های موجود در زمین می انداختند.آنچه در کتب تاریخی آمده است نشان می دهد که در اوایل قرن15م  انجام این بازی با توجه به شرایط جنگی آن زمان توسط پادشاه اسکاتلند ممنوع گردید ولی زمانی نگذشت که این بازی توسط اشرافزادگان اسکاتلندی احیا گردید.دراوایل سال 1682بازی  گلف بحث ودل های مهیج ونوینی را به وجود آورد و به عنوان یک نماد برای مبارره طلبی و اثبات قهرمانی در آمد می توان اولین بازی بین المللی تاریخ گلف را نشان گرفته از این مبارزات دانست مسابقه مزبور بین شاهزاده ولز که بعد ها بعنوان پادشاه جیمز دوم معروف گشت وعده ای از نجیب زادگان انگلیسی برگزار گردید و از آنجا که نجیب زادگان برای یک بازی چهار نفره مبارز طلبیده بود شاهزاده بعنوان یارهم تیمی یک کفاش ادینبورگی با نام جان پرسون را به کمک طلبید.این مسابقه در لیس برگزار شد که در پایان شاهزاده و جان پترسون برنده شدند.کسی نمی داند شاهزاده تا چه حد در این برد سهم داشته است ولی مهم آنکه او تمام پول جایزه را  به پترسون اهدانمود.پترسون با آن پول خانه ای برای خود در مرکز ادینبورگ ساخت خانه ای که اکنون بعنوان خانه گلف بازها در انگلستان معروف است . اعتقاد بر این است که بازی گلف از طریق اسکاتلندی های مهاجر به آمریکا رفته است برای اولین بار در سال1888 مجان جی رید که بعنوان پدر گلف شناخته می شود به همراه چهار نفر دیگر اولین باشگاه گلف در آمریکا تاسیس نمودند.
در ابتدا و روز های آغازین

اصول بدنسازی گلف
•نکته شگفت انگیز در رابطه با گلف این میباشد  که هر فردی می تواند گلف را بازی کند.قد و قامت و معلولیت های جسمی در حد خفیف نمی توانند عامل محدود کننده ای در انجام ورزش گلف باشند. در میان گلف بازان حرفه ای در دهه های اخیر میتوان همه نوع بازیگری با قد و قامت و توانایی بدنی متفاوت را یافت .
•بالا بردن قابلیت انعطاف پذیری بدن
•تمایل اغلب بازی کنان گلف این است که حتی در فرصتهای کوتاه زمانی درمسابقات حرفه ای نیز به تمرین بپردازند.و در ضمن در طول سال نیز برای رسیدن به آماگی لازم تمرین کنند. اغلب ما فکر می کنیم که زمان کافی برای تمرین نداریم حتی بازیکنانی که تنها در اواخر هفته گلف بازی میکنند می توانند با انجام تمرینات منظم سطح توانایی خود رابالا ببرند یک برنامه موثر و ساده باید جزء قسمتی از برنامه کاری  هر گلف باز قرار گیرد .گرم کردن ابتدایی به اندازه فعالیت و تمرین در زمین موثر است و بهترین تضمین برای حفاظت در برابر صدمات می باشد . برای همه ما که اولین بار کلاب را بدست می گیریم و بازی می کنیم  نه تنها این احتمال وجود دارد که در ضربات اول نتوانیم حتی به توپ ضربه بزنیم بلکه خطر جدی  عضلات و تاندون های ما را که قبل از مسابقه گرم نشده اند را تهدید  می کند .
•گرم کردن بدن قبل از شروع بازی گلف
•دو دلیل عمده برای گرم کردن بدن قبل از بازی گلف وجود دارد .دلیل اصلی این است که ماهیچها

دانلود - 2100 تومان

انعطاف پذیری بدن
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ