معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   دانلود پاورپوینت با عنوان پرش عمودی

date دسته بندی : پاور پوینت ها

پاورپوینت با عنوان «پرش عمودی » می باشد که در 21 اسلاید تهیه و تنظیم شده است.

شرح آزمون :

ارتفاع ایستاده آزمودنی را با یک دست کاملاً کشیده اندازه گیری می کنیم . سپس آزمودنی بالا پریده و بالاترین پره ای را که می تواند لمس می کند . ارتفاع پرش از تفاوت بین حالت اول و دوم محاسبه می شود .

برای جلو گیری از واژگون شدن باید تکیه گاه را با وزنه ثابت کنید .

این دستگاه برای اندازه گیری ارتفاع عمودی استاندارد با استفاده از هر دو پا ، با یک گام یا با دویدن ، بسته به نیاز رشته ورزشی ، استفاده می شود .

مزایا :

هیچ دیوار یا چیز دیگری نزدیک آن وجود ندارد که بتواند از توانایی پرش پرش کننده جلوگیری کند . این دستگاه می تواند در مکان سرپوشیده یا روباز استفاده شود .

معایب :

این دستگاه گران است .مخصوصاً هنگامی که با استفاده از یک گچ در مقابل دیوار مقایسه می شود . همانند استفاده از دیوار ، دستیابی به بیشترین ارتفاع بستگی به توانایی پرش کننده برای تاب دستانش برای لمس پره در اوج پرش اش دارد.

Øهمچنین می تواند به وسیله تشک پرش اندازه گیری شود که مقدار جابه جایی عمودی اندازه گیری می شود . (vertical jump mat)

این دستگاه برای اندازه گیری پرش ارتفاع طراحی شده است که به صورت یک تشک مربع 22ً در  22ً و به ضخامت 9mm می باشد . سر نمی خورد و در مقابل سوراخ یا پاره شدن مقاوم است .

شرح آزمون :

آزمودنی یک belt برای اندازه گیری ارتفاع از زمین به کمرش می بندد ، دستگاه را روی صفرتنظیم می کند ، سپس تا حدی که می تواند بالا می پرد .

مزایا :

این دستگاه ارزان ، قابل حمل و کار با آن آسان است .ارتفاع عمودی درست را با جا به جایی تنه می توان بدست آورد و متکی به لمس چیزی در نقطه پرش نیست . این دستگاه را می توان در مکان سر پوشیده یا روباز استفاده کرد .

معایب :

اگر مستقیم بالا و پایین نپرید یا ارتفاع سنج از ابتدا شل باشد ارتفاع اندازه گیری شده اشتباه است .

ارتفاع پرش عمودی می تواند توسط تشک زمان دار اندازه گیری شود .

تجهیزات اندازه گیری و نکات ایمنی :

.1تجهیزاتی برای محاسبه پرش عمودی از طریق اندازه گیری مدت زمان ماندن در ارتفاع (حساس به یک حس گر فشاری)
.2حمایت برای جلوگیری از زمین خوردن
.3هنگام فرود زانوها را به طرز ناجور خم نکنید

شرح آزمون:

.1وسط تشک بایستید
.2با نیرو به سمت بالا بپرید
.3وسط تشک فرود آیید

تعداد اندازه گیری : 2 مرتبه

واحد اندازه گیری : cm1/0 

دانلود - 2100 تومان

مزایا
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ