معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   دانلود پاورپوینت با عنوان فرایندعمومی برنامه ریزی استراتژیک (نگرش پیش تدبیری )

date دسته بندی : پاور پوینت ها

پاورپوینت با عنوان « فرایندعمومی برنامه ریزی استراتژیک (نگرش پیش تدبیری ) » می باشد که در 43 اسلاید تهیه و تنظیم شده است.

فرایند عمومی جمع آوری اطلاعات تا تجزیه وتحلیل وتدوین برنامه استراتژیک در نگرش پیش تدبیری
 تدوین ارکان جهت ساز(ماموریت, آرمان, ارزش)
ماتریس ارزیابی عوامل خارجی (EFE)
ماتریس ارزیابی عوامل داخلی (IFE)
ماتریس بررسی مقایسه‌ای رقابت (CPM)
مدل تحلیل SWOT و پیشنهاد راهبردهای خرد و کلان
 ماتریس برنامه ریزی استراتژیک کمی (QSPM)
درتدوین بیانیه ماموریت یا چشم انداز باید بتوان به پنج سؤال اساسی پاسخ دادکه عبارتنداز:
(1چه چیزی؟ (کالا و خدماتی که سازمان ارائه می دهد و در واقع چه نیازی از جامعه را  با تامین این محصولات برآورده می سازد.)
(2چه کسی؟ (مشتریان چه کسانی هستند؟)
(3کجا؟(حیطه رقابت شرکت کجاست؟ چه در ورودیها و چه در خروجیها)
(4چرا؟(هدف بهینه سازمان چیست؟)
(5چگونه؟ (ویژگیهای منحصر به فرد و مزیت های رقابتی سازمان در رسیدن به این هدفها چیست؟)
کانون توجه نیز باید در بیانیه شفاف گردد.کانون توجه از سه جز تشکیل گردیده, تکنولوژی,

  منابع انسانی و نمای سازمانی . که بسته به نوع سازمان و توانمندی که  سازمان در هر یک از سه جز دارد, به یکی از آنها می توان اشاره نمود.

بیانیه ماموریت شرکت دپون (Dupont)

  ما یک شرکت بزرگ در زمینه محصولات شیمیایی و انرژی هستیم که سابقه درخشانی در اختراع و نوآوری دارد. کسب و کار ما مستمرا در حال تحــول است و ما داثما به دنبال راههای جدیدی برای بکارگیری منابع انسانی، مالی و تکنولوژی ، به منظور ایجاد زندگی بهتری برای مردم دنیا هستیم. ماموریت ما افزایش ارزش شرکت نزد مشتریان ، کارکنان و سهامداران است که این امر از طریق عرضه محصولات و خدمات ارزنده به بازار های جهانی انجام می گیرد. برای انجام این امر هر یک از کسب و کارهای ما می بایستی  در سودآوری برتر از قوی ترین رقبا باشد. ما تنها وقتی احساس موفقیت خواهیم کرد که قادر باشـــــیم در مقایسه با دیگر صنایع، سودآوری بیشترو پایدارتری را برای سهامداران خود فراهم سازیم . در  حالیکه رشد ما در گرو محصولات تازه و کشف منابع انرژی جدید می باشد، موفقیت ما نهایتا به چگونگی پاسخگویی به شرایط بازار و البته است. این امر مستلزم ، تعامل زیاد با مشتریان برای درک و برآورده کردن نیاز آنان و همچنین  تشخیص مشکلات و مرتفع کردن آنها می باشد. علاوه بر همه اینها، ما براین باوریم که موفقیت سازمان رابطه مستقیمی با کیفیت و جدیت پرسنل ما دارد برای دستیابی به موفقیت بیشتر نباید هیچگاه به وضع موجود راضی بود. ما می باستی به عنوان مشتاقان نوآوری شناخته شویم. اشتیاقی که برای مشکلترین مسائل خلاقانه ترین  راه حلها را به ارمغان می آورد و برای زندگی مطلوبتر بهترین فرآورده ها به بازار عرضه می کند.


دانلود - 4300 تومان

برنامه ریزی استراتژیک
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ