معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   دانلود پاورپوینت با عنوان زبان تخصصی 1 مدیریت بازرگانی و دولتی

date دسته بندی : پاور پوینت ها

پاورپوینت با عنوان «زبان تخصصی 1 مدیریت بازرگانی و دولتی  » می باشد که در 116 اسلاید تهیه و تنظیم شده است.

علم به طور دقیق و قابل پیش بینی تعریف شده است . یک قاعده علمی چیزی است که در تمام مواقع به عنوان یک امرحقیقی عمل می کند . قواعد در عــلم آنـقدرانعــطـاف نــاپـذیـر و قطعـی هستند کـه آن را نمی توان کاملاٌ یک قاعده بلکه باید قانون نامید.دو واحد هیدروژن که با یک واحد اکسیژن ترکیب گردد همیشــه به ما آب ، بــخار و یا یــخ بسته به درجه حرارت خواهد داد.

این تازمانی درست است که بعضی از علوم ، به خصوص علوم اجتمایی به سطح 100% قابل پیش بینی نمی رسند، همچنین این امر نیز واقعیت دارد که نظریه های علمی باید بر اساس آزمایشات شدید و مکرر باشد تا به شکل معتبر پذیرفته گردد.

مدیریت اطلاعات،قوانین و نظریه های  علمی را استفاده می کند . یک مثال آشکار استفاده از ریاضیات و کامپیوتر برای نگهداری صورت مالی شرکت های عمومی می باشد.اما مدیریت به خودی خود یک علم نمی باشد.

اگر چه مدیران از قوانین ، روشها و اطلاعات علمی استفاده می کنند ولی این استفاده به طریقی است که خصوصیات و تخیلات شخصی افراد آزاد باشد . معمولاً انواعــی از راه حل های موفق وجود دارد برای اینکه در تقابل با یک مشکل راه حل جدیدی تدبیر شود.مشکلات مدیریتی به ندرت یکسان هستند و دادن معادله علمی که برای این مشکلات همیشه موثر باشد غیر ممکن است .

 


دانلود - 11600 تومان

قوانین و نظریه های علمی
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ