معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   دانلود پاورپوینت با عنوان خصوصیات USB

date دسته بندی : پاور پوینت ها
پاورپوینت با عنوان «  خصوصیات  USB  » می باشد که در  16  اسلاید تهیه و تنظیم شده است.
•-1 اتصال خارجی و استفاده آسان توسط کاربر .

•-2 تشخیص دستگاه ها به صورت خودکار و اجرایی توابع راه انداز و همچنین پیکربندی آنها

•-3 قابلیت اتصال 127 دستگاه به کامپیوتر

•-4 مناسب برای ارتباط با سرعت بالا معادل چند کیلو بیت تا چند مگا بیت در ثانیه

•-5 پشتیبانی از دو نوع روش اتصال همزمان و غیر همزمان و . . .
•گذرگاه USB  واینتر فیس  IDE بلاشک ،دو اینترفیس بسیار مهم مورد استفاده در دستگاههای جانبی امروزی هستند . اینترفیس هارد دیسک  IDE تقریبا فقط در کامپیوترهای سازگار با   IBM PC مورد استفاده قرار می گیرند پورت USB  نیز در تمامی کامپیوترهای امروزی وجود دارد
• USB  یک واسط سریال با سرعت بالا و قابل انعطاف می باشد که به عنوان یکی از بهترین و راحت تترین روش های اتصال دستگاه های جانبی به کامپیوتر است.
•هدف اصلی در توسعه و گسترش USB  در ابتدا رسیدگی به چندین دستگاه با حداکثر سرعت ممکن بود که در این میان مسائلی چون ، ارزان قیمت بودن ، تطابق با معماری کامپیوتر، بکارگیری راحت و قابل انعطاف بودن و همچنین افزودن تعداد زیادی از دستگاه های جانبی مدنظر قرار گرفت.
•USB بطور کلی دارای 2 نسخه USB1.1   و USB2.0 می باشد . USB1.1 می تواند اطلاعات را تا حداکثر سرعت 5/1 مگابیت در ثانیه برای دستگاه های سرعت پایین و12 مگابیت در ثانیه برای سرعت های بالا 2 پشتیبانی نماید. نسخه  USB2.0 که سرعت ارسال آن به485 مگابیت در ثانیه بر این دستگاه های سرعت خیلی بالا 3 یعنی 45 برابر سریعتر از USB1.1 هست.

اتصالات•نحوه مدل ارتباطی بین دستگاه های جانبی و میزبان می باشد در سیستم USB ارتباط فیزیکی به صورت ردیفهای ستاره ای 4 است که در مرکز هر ستاره یک هاب (HUB) وجود دارد .که خود هاب نیز دارای چند پورت است.هنگامیکه چندین هاب پشت سر هم متصل شود می تواند چندین شاخه بوجود آورد که به هر کدام می توان یک وسیله جانبی متصل نمود.
•اولین هاب موجود در سیستم USB در داخل میزبان کامپیوتر می باشد که به آن هاب ریشه5می گویند . حداکثر طول قابل ارتباطی بین دو هاب را وسیله جانبی می تواند 5 متر با متر یعنی برای اتصال 5 هاب به هم می تواند یک دستگاه که در فاصله 25 متری قرار دارد را راه اندازی نمود.

دانلود - 1600 تومان

اتصالات
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ