معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   دانلود پاورپوینت با عنوان بازاریابی ورزشی

date دسته بندی : پاور پوینت ها

پاورپوینت با عنوان « بازاریابی ورزشی» می باشد که در 30 اسلاید تهیه و تنظیم شده است.

بازاریابی ورزشی در برگیرنده تمام فعالیت هائی است که برای ارضای نیازها وخواسته های فرایند مبادله ،طراحی شده اند.علم بازاریابی ورزشی ،همانند خود بازاریابی ازعلوم دیگری چون علم اقتصاد،جامعه شناسی،روان شناسی .ارتباطات وحقوق مدد می جوید

باید بین بازار یابی ورزشی وبازار یابی از طریق ورزش تمایز قائل شد.بازار یابی ورزشی ،هنگامی روی می دهد که سازمانی ورزشی درصدد ترویج .محصولات وخدماتتش باشد

اما بازار یابی از طریق ورزش ،زمانی است که سازمانی غیر ورزشی .،درصدد بهره گیری از ورزش ،بعنوان ابزار فروش محصولاتش باشد 

ورزشبعنوانصنعت،امروزهمفهومیآشنادرکشورهایپیشرفتهصنعتیبشمارمیرود،رابرتمیرزمدیرشرکتریباک(Reebok) میگوید:ماچندینسالاستبهاینباوررسیدهایمکهامروزهبازاردراختیارانواع  ورزشها،مدوموسیقیاست.

درامریکاصنعتورزش،یازدهمینگروهصنعتیبزرگراتشکیلمیدهدومردمسالانه  213 تا 350 بیلیوندلار،صرفخریدکالاهاوخدماتورزشیمیکنند.رشدصنعتورزشباشاخصهایچون،تعدادشرکتکنندگان،پوششرسانهای،میزاناشتغال،بازارهایبینالمللیو... اندازهگیریمیشود.
شناخت بازار

هر استراتژی بازار شامل دو بخش است :

•گزینش بازارهدف
•توسعه و تدوین برنامه بازاریابی موثر برای موفقیت در بازار هدف 
اهمیت تقسیم بندی بازار ورزشی
.1می توان نیازها و احتیاجات هر بخش را در مقابل رقبا آزمایش کرد .
.2با استفاده از اطلاعاتی که از هر خرده بازار بدست می آید می توان ، متناسب با بازارهای ورزشی مختلف ، بودجه های بازاریابی مناسبی را به آنها تخصیص داد . 
.3با شناخت دقیق خرده بازارها، می توان در برنامه های بازاریابی ورزشی خود تغییراتی ایجاد کرد و برای جلب رضایت مشتریان ورزشی خود ، تلاش کرد . 

آگاهی از وسیع بودن بازار ورزشی و جمیت طرفدار آن برای بازاریابان ورزشی اهمیت بسیاری دارد .

به عنوان مثال ، استخر عمومی شنا دارای بخش های مختلف بازار است :

استفاده کنندگان از سونا  شرکت کنندگان تناسب اندم

اعضای تیم های ورزشی  شناگران حرفه ای

کودکان  والدین همراه کودکان

باشگاههای اجتماعی  فراگیران شنا 


دانلود - 3000 تومان

تناسب اندم
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ