معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   دانلود پاورپوینت با عنوان آلیاژ مس و نیکل

date دسته بندی : پاور پوینت ها

پاورپوینت با عنوان « آلیاژ مس و نیکل » می باشد که در  61  اسلاید تهیه و تنظیم شده است.

مقدمه:

نیکل برای تشکیل یک سری آلیاژ محلول جامد به مس اضافه می شود . برای این منظور مقادیر 10، 20 و 30% به مس اضافه شده و آلیاژی به نام مفرغ نیکلی تشکیل می شود.

افزایش نیکل استحکام و مقاومت به خوردگی و اکسای را افزایش می دهد . از آنجا که استحکام آلیاژهای مس – نیکل نسبتا زیاد استو نسبت به خوردگی و سایش ناشی از آب پرفشار و دریا مقاوم اند ، برای مبردهای دریایی و لوله های انتقال آب دریا به کار کی روند . چون آلیاژهای مس – نیکل به سرعت کار سخت نمی شوند، برای لوله ها وصفحات مبرد ، مبدلهای حرارتی و طیف گسترده ای از تجهیرات فرایندهای شیمیایی به کار می روند

نیکل کاملا در مس مخلوط و دیاگرام تعادل آن کاملا کلاسیک می باشد و آلیاژ حاصل در هر نسبتی شامل یک فاز است .

اضافه کردن نیکل به الیاژ باعث می شود که خواص جلب توجهی پدیدار گردد. مهمترین این خواص تغییر انبساط حرارتی آلیاژ بامقدار نیکل است و بدین ترتیب می توان آلیاژهای ساخت که انبساط حرارتی آنها کاملا معلوم و معین باشد. وجود نیکل در آلیاژ باعث سختی شده و آلیاژ سختی خود را تا حرارت های نسبتا بالا حفظ میکند ( تا حدود 500 درجه سانتیگراد )

آلیاژهای مهم دو تایی مس و نیکل بقرار زیراند .

آلیاژ 30-70 این آلیاژ 30% نیکل و 7% مس دارد . شبکه آلیاژ بصورت آلفا  بوده و دارای خواص چکش خواری و مقاومت به خوردگی عالی است .

الف – آلیاژ مس و نیکل آلومینیم دار.

شبکه آلیاژ اصورت آلفا بوده و قابل نورد می باشد . خواص مکانیکی آلیاژ تا 550 درجه پدیدار بوده .

این آلیاژ مقاومت عالی به خوردگی و در مواردیکه آلیاژ باید درگرما کار کند به کار می برد.

ب- آلیاژ مس و نیگل با آلومینیم و کرم :

شبکه آلیاژی از آلفاوبتا تشکیل شده  است و در گرما کاملا چکش خوار می باشد . این آلیاژ بسیار سخت بوده و در اثر آب دادن و بازگشت در 600 درجه سختی آن بحدود 255 بریش می رسد. مقاومت به خوردگی آلیتاژ در اصر حضور آلومینیم و کرم تشدید شده و بسیار عالی است و مورد استعمال آن در سوپاپ وغیره می باشد .


دانلود - 6100 تومان

دیاگرام
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ