معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   دانلود پاورپوینت با عنوان آشنایی عمیق تر باطراحی و معماری مراکز داده

date دسته بندی : پاور پوینت ها

پاورپوینت با عنوان «آشنایی عمیق تر باطراحی و معماری مراکز داده » می باشد که در 41 اسلاید تهیه و تنظیم شده است.

•امروزه ابزارهایی که به کار می بریم مقادیر زیادی اطلاعات و داده تولید می کنند. پراکندگی این  داده ها باعث می شود که شرکت هایی که این داده ها را تولید کرده اند به سختی بتوانند آن ها را مدیریت کرده و از منافع آن بهره مند شوند. یک انباره داده جمع آوری و مرکزیت دادن به این داده ها را چه از یک منبع یا چندین منبع در یک مکان واحد برعهده دارد. تجمع این داده ها در یک مکان متمرکز امکان تحلیل و بررسی آن ها را برای یک کمپانی ساده تر کرده و شرایط مناسبی جهت یک تصمیم گیری هوشمندانه برای یک تجارت بزرگ فراهم می کند. تعداد زیادی از شرکت ها از منافع انباره داده برای جمع آوری اطلاعاتی که توسط پایگاههای داده ای مبتنی بر سیستم های پردازش  لحظه ای تراکنش ها (OLTP ) یا دیگر برنامه ها تولید شده اند،استفاده می کنند. مقیاس پذیری که از کنار هم قرار دادن این انباره های اطلاعات در یک مرکز داده به وجود می آید بسیار قابل توجه و جذاب است. نیاز مبرم انباره های داده به فضای ذخیره سازی و قدرت پردازشی بالا،دقیقاً مقوله هایی هستند که یک مرکز داده می تواند در اختیار شرکت ها و با هزینه پایین تر قرار دهد.

•سازمان ها در هر اندازه ای و در هر زمینه ای در یک مقوله اشتراک دارند: همه آنها نیاز دارند که پروسه های تجاری روزمره و معمول را به صورت خودکار در آورند. کارهایی مثل ورود  درخواست ها، پرداخت ها، بدهی ها، تولید و پردازش ها اطلاعات،خروج درخواست ها،کارها و ... LOB8 ها در دو مقوله قابل تفکیک هستند یا عمودی و یا افقی هستند LOB های عمودی آن هایی هستند که در مقوله تجارت،ERP9 ،CRM10 ،انبار داده ها و مدیریت دانش می گنجند. توضیح هر کدام از این لغات نیاز به بحث مفصلی دارد اما به صورت خلاصه  افقی ها آن هایی هستند که در بخش سرویس دهی مانند سرویس های اقتصادی، خرید و فروش ،پزشکی و ... فعالند. بدیهی است که ماهیت حیاتی اطلاعاتی که دراین زمینه روی مرکز داده ذخیره می شود نیا زمبرمی به فعالیت بی وفقه و تمام وقت وجود دارد،اتخاذ راه حل امنیتی بالا برای اطمینان از محافظت داده ها در مقابل حوادث ناخواسته و همچنین استفاده از پرسنل و متخصصین کاملاً مجرب را الزامی می سازد.

 

دانلود - 4100 تومان

درخواست ها
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ