معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   دانلود پاورپوینت با عنوان آشنایی با بدن انسان

date دسته بندی : پاور پوینت ها

پاورپوینت با عنوان «آشنایی با بدن انسان  » می باشد که در  35  اسلاید تهیه و تنظیم شده است.

مقدمه 
   بدن انسان محیطی با خوردگی متوسط (PH=7/35-7/45) و مقادیر نمک (کلرید)، ترکیبات آلی (اتانول ، اسید اسکوربیک و ...) مواد معدنی (سرب، مس، سولفاتها، آهن و ...) و اکسیژن درحد اشباع (اکسیژن شریانی 0/96-1/00(فشار 10/0-13/3KPaاست.
 درموضع جراحی بدلیل تغییرات ((PH مکانیزم دفاعی در برابر عوامل خارجی و لخته شدن، باعث تشدید خوردگی هنگام ترمیم زخمها میشود و در نتیجه ازکار افتادگی ایمپلنت ها (از قبیل شل شدگی، خم شدگی و شکستگی) ،دیده شده است
فلزات سنگین سمی و مضر برای انسان

  فلزات سنگین که سرب، آلومینیوم، جیوه، مس، کادمیوم، نیکل و آرسنیک را شامل میگردد از سموم پرخطر پیرامون ما میباشند.

  برخی فلزات به مقدار ناچیز برای عملکرد طبیعی بدن ضروری میباشند اما ورود بیش از اندازه آنها به بدن مسمومیت ایجاد خواهد کرد.

  ایراد اصلی فلزات سنگین این میباشد که در بدن متابولیزه نمیگردند.در واقع فلزات سنگین پس ازورود به بدن دیگرازبدن دفع نشده ودر بافتهای بدن انباشته میگردند. همین امر موجب بروز بیماریها و عوارض متعددی در بدن میشود.

تیتانیوم در تعویض Bone plates, pace makers, knee, hipو پیچ وصفحات جمجمه(درموارد شکستگی جمجمه)وهمچنین دردندانپزشکی مصرف دارند.
 مقدارتیتانیوم دربدن بسیاراندک بوده ولی نقش مهم وخاصی رابرای آن تعریف نکرده اند.

دانلود - 3500 تومان

کار افتادگی
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ