معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   تالاب عباس آباد

date دسته بندی : مقالات جغرافیا ایران

این مطلب در مورد     تالاب عباسآباد  و در 3 صفحه می باشد و در آن درباره  تالاب عباس آباد و موقیعت . جغرافیای آن  توضیحاتی داده شده است و درادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است  :

این تالاب در 7 کیلومتری شهر آستارا درحاشیه جاده لوندویل به آستارا قرار دارد.اهمیت اکو توریستی این تالاب از جهت نزدیکیبه جاده، تنوع چشم‌اندازهای طبیعی همچون کوهستان، جنگل و مزارع و کشتزارهای اطرافدوچندان می‌شود.ضلع‌غربی آن پوشیده از جنگل و پوشش‌های سبز گیاهی است و در ضلع شرقیآن درختان توسکای شناور منظره بسیار جالب توجهی را بوجود آورده است که در بهار وتابستان استراحتگاه مسافران بوده و از نظر گردشگری یکی از جاذبه‌های مهم تلقیمی‌شود .

از ویژگی‌های مهم این تالاب وجود ماهیان مشهوری مانند کپور و اردک ماهیاست همچنین این تالاب طبیعی جایگاه پرندگان کمیاب بوده که برای زاد و ولد از اروپایمرکزی، ماورای خزر و مناطق قطبی به این منطقه مهاجرت می‌کنند که مهم‌ترین آن چینگیرنوک‌سرخ است.این تالاب 138 هکتار وسعت دارد و از مکان های گردشگرپذیر استان گیلاناست. وجود درختان توسکا در این تالاب، جلوه ای دیدنی به آن بخشیده است. از ویژگیهای تالاب عباس آباد آستارا این است که درختان این تالاب به علت اینکه ریشه آنها درآب قرار دارد، همواره در پهنای تالاب جا به جا می شوند و حرکت می کنند. به همینعلت، تالاب آستارا به تالاب درختان شناور هم معروف است . ( در گویشمحلی به این تالاب هستل به معنای آبگیر می گویند )  

از سال 1384 تالاب استیل به عنوان یکی از پنج منطقهنمونه گردشگری استان گیلان شناخته شده است .

دانلود - 300 تومان

تالاب عباس اباد , جغرافیای تالاب عباس اباد , موقیعت تالاب عباس اباد
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ