معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   از اسلام هراسی تا اسلام خواهی

date دسته بندی : مقالات معارف و دینی

این مطلب با عنوان از اسلام هراسی تا اسلام خواهی و در 5 صفحه می باشد و در آن به بحث اسلام هراسی و اسلام خواهی پرداخته شده است و در ادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است:

توانایی‌های مکتب اسلام ناب برای اداره زندگی بشر و ارائه الگوی حیات طیبه در مقابل نسخه غربی زندگی که بر مادیات تاکید و انسان را بریده از مبداء و معاد تصویر می کند، چالشی جدی در مقابل همه گیر کردن فرهنگ لیبرال دموکراسی غربی بر جهان به حساب می آید .
فرهنگ اسلامی با عنایتبه معنویت در سایه سار دین و نه رها شده در وادی ناخدایی، بارقه نوری در جهان کنونیاست که بر دین و دنیا در پناه یکدیگر تاکید دارد و در آن سو رقیبی وجود دارد کهسلطه سیاسی، نظامی و اقتصادی خود را مدیون تسلط فرهنگی می داند و در راستای خویامپریالیسمی خود و ابقای حکمفرمائی و امپراتوری خود بر جهان از هیچ کوشش نامشروعیفروگذار نیست

روح انسان شیفته عدالت،آزادی، برابری، مهر ورزی و امنیت است و هر مکتب و سازمان معرفتی که بیشترین همخوانیبا این فطرت طبیعی بشری را دارد، به صورت طبیعی بیشترین همراهان را به دنبال همراهخواهد کرد .

مکتب اسلام که رهاورد آخرین پیام آسمانی است، با نگاهی جامع به انسان و نیازهای او برنامه ای برای زندگی انسان طراحی نموده است که تبیین آن با زبانی جدید در عصر سردرگمی بشر، پاسخی مناسب به انسان حیران و ناامید از دستورالعمل های شکست خورده است .
پاسداشت زندگی دنیوی معبر رسیدن به حیات جاودان، توجه به کرامت انسانی، نگرش جامع به اخلاق در بعد فردی و اجتماعی و تعریف مکانیزم های اجرائی آن، توجه خاص به نظام خانواده از جمله قابلیت های مکتب اسلام است که حقیقت طلبان را در سراسر گیتی به خود مجذوب کرده است .

>> امروز جبهه بیداری و پایداری اسلامی در جهان اسلام شکل گرفته و فراتر از آن جبهه‌ای از ملت‌های محروم و مستضعف تحت تاثیر افکار و اندیشه‌های امام خمینی(ره) در سراسر جهان علیه آمریکا و متحدان او صف‌آرایی کرده است . در غرب، اسلام به عنوان دین خشونت و شمشیر شناسانده شده و کجفهمی‌ها وشناخت اشتباه در مورد مسائل گوناگون اسلامی همراه با غرض ورزی ها و هجمه ها و حملههای سازماندهی شده سیاستمداران غربی، پدیده اسلام هراسی را موجب شده است .

دانلود - 500 تومان

اسلام , اسلام خواهی , اسلام هراسی , ایران
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ