معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   آزمایش ایوب

date دسته بندی : مقالات معارف و دینی

این مطلب در مورد آزمایش ایوب و در 6 صفحه می باشد و در آن به صورت خلاصه به داستان حضرت ایوب پرداخته شده است و در ادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است:

ایوب(ع)(1) یکى از پیامبرانى است که قرآن نبوت و پیامبرى آنها را بیان کرده است. خداى متعال خطاب به پیامبر خود حضرت محمد(ص) مى‏فرماید :

إِنّا أَوْحَیْنا إِلَیْکَ کَما أَوْحَیْنا إِلى‏ نُوحٍ والنَّبِیِّینَ مِنْ بَعْدِهِ وَأَوْحَیْنا إِلى‏ إِبْراهِیمَ وَإِسْمعِیلَ وَإِسْحقَ وَیَعْقُوبَ وَالأَسْباطِ وَعِیسى‏ وَأَیُّوبَ؛(2 )

همان گونه که به نوح و پبامبران بعد از او وحى کردیم، به تو نیز وحى نمودیم و به ابراهیم و اسماعیل و اسحق و یعقوب و أسباط و عیسى و ایوب نیز وحى کردیم .

ایوب(ع) بسیار با تقوا و به مستمندان مهربان بود و از بیوه زنان و یتیمان دستگیرى مى‏کرد و فردى میهمان‏نواز بود. آن حضرت قوم خود را به پرستش خداى یکتا دعوت مى‏نمود. مورخان مى‏نویسند، حضرت ایوب(ع) صاحب اموال و دارایى فراوانى بود، وى انواع چهار پایان و بردگان و گوسفندان و زمین‏هاى وسیعى را در سرزمین <بثینه» از منطقه حوران... در اختیار داشت و از نعمت فرزندان و اولاد فراوان برخوردار بود. همه اینها از او گرفته شد و به انواع بیمارى‏ها مبتلا گشت و جز قلب و زبانش که به وسیله آنها ذکر خداى عزوجل مى‏گفت، عضو سالم دیگرى برایش باقى نمانده بود. وى در همه این مشکلات شکیبا و سپاسگزار بود و در شب و روز و صبح و عصر، ذکر و تسبیح خدا را بر زبان داشت. بیمارى آن حضرت آن قدر به طول انجامید که کسى با او نشست و برخاست نمى‏کرد و همنشین، از نزدیک شدن به او بیمناک بود. وى را ازشهر خارج کردند و در خرابه‏اى بیرون شهر افکندند. مردم با او قطع رابطه کردند و هیچ کس، جز همسرش که رعایت حقّ او نمود و محبت‏ها و نیکى و احسان وى را نسبت به خود مى‏دانست، کسى با او اظهار مهربانى و محبت نمى‏کرد .

 

دانلود - 400 تومان

ایوب , حضرت ایوب , داستان آزمایش ایوب , پیامبر
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ