معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   آداب گفتگو

date دسته بندی : مقالات معارف و دینی , مقالات علوم اجتماعی

این مطلب در مورد آداب گفتگو و در 10 صفحه می باشد و در آن به صورت خلاصه به بحث آداب گفتگو پرداخته شده است و در ادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است:

هان ! شما [اهل کتاب] همانان اید که درباره آنچه نسبت به آن دانش داشتید ، محاجّه کردید . پس چرا در مورد چیزى که بدان دانشى ندارید ، محاجّه مى کنید ، با آن که خدا مى داند و شما نمى دانید؟ آیا به جاى او خدایانى براى خود برگرفته اند؟ بگو : «برهانتان را بیاورید» . این است یادنامه هر که با من است و یادنامه هرکه پیش از من بوده [نه ، بلکه بیشترشان حق را نمى شناسند و در نتیجه ، از آن رویگردان اند .
و برخى از مردم درباره خدا بدون هیچ علمى مجادله مى کنند و از هر شیطانِ سرکشى پیروى مى کنند .
و از [میان] مردم ، کسى است که درباره خدا بدون هیچ دانش و بى هیچ رهنمود و کتاب روشنى به مجادله مى پردازد .
و هرکس با خدا معبود دیگرى بخواند ، براى آن برهانى نخواهد داشت و حسابش فقط با پروردگارش است . در حقیقت ، کافران رستگار نمى شوند .
یا آن کس که خلقت را آغاز مى کند و سپس آن را باز مى آورد ، و آن کس که از آسمان و زمین به شما روزى مى دهد؟ آیا معبودى با خداست؟ بگو : «اگر راست مى گویید ، برهان خویش را بیاورید .
کسانى که درباره آیات خدا ـ بدون حجّتى که براى آنان آمده باشد ـ مجادله مى کنند ، [این ستیزه در نزد خدا و نزد کسانى که ایمان آورده اند ، [مایه عداوت بزرگى است . این گونه ، خدا بر دل هر متکبّر زورگویى مهر مى نهد .
 

دانلود - 900 تومان

آداب گفتگو , سخن گفتن , گفتگو
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ