معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   اپلیکیشن جی میل (Gmail) به رکورد یک میلیارد دانلود رسید

شنبه , 27 اردیبهشت 1393 ساعت 21:37

مهرفا - اپلیکیشن جی میل در گوگل پلی موفق شد رکورد یک میلیارد دانلود را ثبت کند. اپلیکیشن جی میل در حال حاظر اولین برنامه ای است که موفق شده پس از پکیج Google Play Services به رکورد یک میلیارد دانلود دست پیدا کند. البته این مساله را هم در نظر بگیرید که برنامه جی میل بطور پیش فرض با سیستم عامل اندروید همراه است و بر روی تمام گوی ها از پیش نصب شده می باشد.

البته این آمار فقط مربوط به نصب های یکتا و رسمی می باشد و در صورتی که از سایت های غیر رسمی جیمیل را گرفته باشید یا با گوشی خود را ریست کنید و مجددا جیمیل را نصب کرده باشید در آمار فوق محسوب نشده است.

همچین با مراجعه به داده های وب سایت های معتبر همچون comScore متوجه می شوید که فیس بوک در حال حاضر محبوب ترین اپلیکیشن موبایل است و بیشترین کاربر فعال ماهیانه را دارد. حتی اپلیکیشن های Google Search و YouTube توانسته اند به  محبوبیت بیشتری نسبه به Gmail دست یابند اما در این بین جیمیل اولین برنامه ی کاربردی است که تعداد نصب آن بر روی گجت های اندرویدی فراتر از 1 میلیارد شده است.

در آپریل 2013 گوگل اعلام کرد که روزانه 1.5 میلیون دستگاه اندرویدی فعال می شود. باید منتظر بمانیم و بینیم با وجود این پیشرفت های خارق العاده امسال گوگل در کنفرانس خود به چه آمار حیرت انگیزی برای این مساله اشاره می کند. نظر شما چیست؟

پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات