معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   مفهوم PLC چیست

دسته بندی : مقالات مهندسی برق , مقالات صنایع

این مطلب در مورد  مفهوم PLC چیست  و در 9 صفحه می باشد و در آن به مفهوم PLC چیست  پرداخته شده است و در ادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است:

» ادامه مطلب ...

دانلود - 900 تومان

اتوماسیون صنعتی

   انواع صنایع دستی

دسته بندی : مقالات هنر

این مطلب در مورد  انواع صنایع دستی  و در 4 صفحه می باشد و در آن به انواع صنایع دستی   پرداخته شده است و در ادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است:

» ادامه مطلب ...

دانلود - 400 تومان

قلمزنی

   استاندارد مواد افزودنی

دسته بندی : مقالات شیمی , مقالات صنایع

این مطلب در مورد  استاندارد مواد افزودنی  و در 12 صفحه می باشد و در آن به استاندارد مواد افزودنی   پرداخته شده است و در ادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است:

» ادامه مطلب ...

دانلود - 1200 تومان

هیدروکسید سدیم

   آیین پیامبر اسلام

دسته بندی : مقالات معارف و دینی

این مطلب در مورد  آیین پیامبر اسلام  و در 10 صفحه می باشد و در آن به آیین پیامبر اسلام   پرداخته شده است و در ادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است:

» ادامه مطلب ...

دانلود - 1000 تومان

پیامبر

   شناخت ترفندهای دشمن

دسته بندی : مقالات علوم نظامی

این مطلب در مورد  شناخت ترفندهای دشمن  و در 11 صفحه می باشد و در آن به شناخت ترفندهای دشمن   پرداخته شده است و در ادامه مطلب قسمتی از متن آورده شده است:

» ادامه مطلب ...

دانلود - 1100 تومان

خلع سلاح
پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تصویر ثابت