معرفی مـهـرفـا
مهرفا ، یک فروشگاه محصولات دانلودی است که قادر است با سفارش هر محصول ، مشتری را به درگاه مناسب ارجاع دهد و پس از تائید از صحت پرداخت وجه بصورت خودکار محصول را در اختیار مشتری قرار دهد .
روش ارائه فایل به مشتری به صورت فورس دانلود با لینک دانلود دینامیک و مدت دار است . همچنین کد رهگیری یکتایی در اختیار مشتری قرار میگیرد تا در صورت بروز مشکل ، مشتری بتواند محصول را دوباره دریافت کند یا به مدیر تیکت بزند و پاسخ دریافت کند.
جستجو در سایت
موضوعات

   درباره ما

شنبه , 25 شهریور 1391 ساعت 02:46

صاحب امتیاز سایت : غلام رضا شاکر

مهرفا متشکل از پرسنلی تحصیل کرده در بهترین دانشگاه های کشور می باشد که با تلاشی شبانه روزی در راستای ارتقای روزافزون سایت و هم چنین ایجاد بستری مناسب برای فعالیت های کسب و کار اینترنتی برای علاقه مندان به این عرصه فراهم نموده است . امیدواریم در کنار هم بتوانیم به پیشرفت های مناسبی دست پیدا کنیم.

مطالب ارایه شده در سایت مه جنبه کمک درسی و کمک آموزشی داشته و نیز پاورپوینت های که در موضوعات مختلف تهیه گردیده است برای شما فعالان علم دانش تهیه شده است.
آدرس دفتر مرکزی :
اردبیل ، میدان باکری ، خیابان فلسطین، جنب درمانگاه سبلان
تلفن تماس : 04533511151
ساعات تماس شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:00 صبح تا 14:30 عصر
در روز های تعطیل با ارسال تیکت با ما در ارتباط باشید


پیگیری فایل های خریداری شده
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
صفحات جداگانه
لینک ها

ما همیشه تلاش می کنیم ، خدمات و متمایزی به مشتریان خود ارائه کنیم لذا شما میتوانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند . منتظر شنیدن نظرات شما هستیم  ارسال نظرات و پیشنهادات

تحلیل آمار سایت و وبلاگ